Wydarzenia


29.05.2019, godz. 11.00

MAMY wenę – warsztat dla maMamy wciąż myślą o swoich pociechach. Chcą być blisko, jak najbliżej swojego maluszka i pragną mu dać jak najwięcej miłości. Swoje uczucia okazują na różne sposoby – całują i przytulają, śpiewają piosenki i szepczą czułe słówka. Chcą też zapewnić maleństwu jak najlepsze warunki do rozwoju. 

Jasne! W sklepach są wszystkie gotowe produkty dla najmłodszych – grzechotki, książeczki, przytulanki. Jak wspaniale i cudownie byłoby jednak otoczyć swoje maleństwo własnoręcznie wykonanymi akcesoriami! Dla Was – Mam, byłaby to kolejna możliwość pokazania swojemu dziecku, jak bardzo jest dla Was ważne, a później niezwykła pamiątka dla Waszych pociech!


Będziemy projektować, ciąć, szyć, przyszywać, haftować, drukować i nie tylko! Dobra zabawa gwarantowana!

Zapraszamy w trzecią środę każdego miesiąca o godzinie 11:00. Zajęcia trwają 2h.

Na warsztat obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).
Bilet na warsztaty: normalny: 12 zł
 

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Gniewne głosy I wydarzenie towarzyszące wystawie 100 flag

Punkowa niedziela w Muzeum. Koncert SIKSY, performance Ani Kalwajtys i oprowadzanie kuratorskie przedstawicieli Kolektywu 100 FLAG: Agi Szreder i Rafała Żwirka. Wydarzenie towarzyszy wystawie "100 flag na 100-lecie praw wyborczych Polek".

WARSZTATY RODZINNE ZAMASKOWANI PREMIERA!

Warsztat inspirowany wystawą INSTALACJA MASQUEMASK AUTORSTWA JAIME HAYON

Zamaskowani bohaterowie są wśród nas!
Na co dzień nieśmiali i niepozorni, a za maska na twarzy silni, nieustraszeni, ratujący świat!

RAZ, DWA, TRZY do muzeum idziesz Ty! Warsztaty rodzinne dla dzieci 1+ LICZBOWO PREMIERA!

Cykl warsztatów twórczych o charakterze sensoryczno - ruchowym adresowany do najmłodszych dzieci wraz z opiekunami, którzy chcą RAZEM kreatywnie spędzić godzinę w naszym Muzeum.

sPLOTY otwarte działania warsztatowe

Popołudniowe spotkania twórcze dla młodzieży, osób dorosłych oraz seniorów. Pracujemy razem, ale każdy nad swoim projektem! Pod opieką edukatora daj upust swojej ekspresji w twórczej technice, która najbardziej Ci odpowiada. Makatki, haft, malarstwo, rysunek, makrama – to Ty wybierasz!

RAZ, DWA, TRZY do muzeum idziesz Ty! Warsztaty rodzinne dla dzieci 1+ LICZBOWO POWTÓRKA!

Cykl warsztatów twórczych o charakterze sensoryczno - ruchowym adresowany do najmłodszych dzieci wraz z opiekunami, którzy chcą RAZEM kreatywnie spędzić godzinę w naszym Muzeum.