Wydarzenia


14.12.2019 r., godz. 15.00

Oprowadzanie kuratorskie po 16. MTTOprowadzanie kuratorskie to doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o technikach i kontekście tworzenia poszczególnych prac i by spojrzeć na nie z różnych perspektyw. Tym razem swoim punktem widzenia podzieli się nie tylko Marta Kowalewska – główna kurator i członkini jury, ale także młodzi uczestnicy projektu "Punkty widzenia. Młodzi o Triennale". Warto usłyszeć, co Adam, Apolonia, Franek, Hania, Lidia, Michasia i Nadia mają do powiedzenia o swoich ulubionych pracach oraz zobaczyć fantastyczne przewodniki po wystawie ich autorstwa.  

Po oprowadzaniu o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z artystami – autorami prac 16. MTT: Dobrosławą Kowalewską (laureatka Złotego Medalu Triennale), Konradem Zychem i Dominiką Krogulską-Czekalską.
Spotkanie poprowadzi Marta Kowalewska.

Bilet: 6/10 zł (bilet ulgowy/normalny)

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Ruszają zapisy na marcowe warsztaty dla najmłodszych!

Chcesz zapisać swoje dziecko na warsztaty "1, 2, 3 – do muzeum idziesz Ty!" lub "3, 4, 5 w muzeum się wkręć!"? Zbieramy zgłoszenia!

sPLOTY – Twórz w tradycyjnych technikach!

Twórz makatki, makramy i haft. Zajmuj się malarstwem i rysunkiem... To Ty wybierasz!

Mamy Wenę – warsztaty szycia dla mam

Szukasz oryginalnych zabawek i akcesoriów dla dzieci?
Chcesz, by otaczały je rzeczy piękne i zrobione z miłością?

Wykłady o modzie: Biżuteria. Czy musi być złota lub srebrna?

Biżuteria miała i ma różne funkcje. Jest także oznaką władzy, prestiżu, zamożności czy też przynależności klasowej. Wystarczy spojrzeć na korony królów, pierścienie władców, ale też kolie monarchini i arystokratek.

Warsztaty rodzinne: Jak w domu.

Szukacie pomysłu na kreatywne spędzanie czasu w gronie rodziny? Nie mogliście lepiej trafić!