Wydarzenia


16.02.2020 r., godz. 11.00

Warsztaty rodzinne: Jak w domu.Warsztaty rodzinne to półtorej godziny twórczego kombinowania pod opieką doświadczonego edukatora. Będziecie wcielać się w rolę artysty – badać, sprawdzać, próbować i eksperymentować. Odrzućcie ograniczenia i puśćcie wodze fantazji!

JAK W DOMU
(warsztaty dla dzieci od lat 5 do 11)

We współczesnym świecie ludzie coraz częściej zmieniają swoje miejsce zamieszkania. Podczas warsztatu zastanowimy się, czym jest nasz dom i jak byśmy się czuli, gdybyśmy musieli go opuścić? Jakie uczucia mogą towarzyszyć nam w takiej sytuacji i co byśmy ze sobą zabrali? Na tych warsztatach postaramy się odpowiedzieć na te pytania, a także odkryć co sprawia, że w danym miejscu czujemy się jak w domu.

Czas trwania: 90 min.
Niedziela, godz. 11.00
Bilet ulgowy: 8 zł. Wstęp dla opiekuna bezpłatny. 
Na warsztaty obowiązują zapisy 
 pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

CZYTAJ RÓWNIEŻ

POLÓWKA 2020 – "OFICER I SZPIEG"

Zapraszamy na film Romana Polańskiego o Alfredzie Dreyfusie, francuskim oficerze skazanym na dożywocie za zdradę swojej ojczyzny.

1, 2, 3 – DO MUZEUM IDZIESZ TY!

Zapraszamy na sierpniowe zajęcia! Wracamy do spotkań na żywo!

sPLOTY – warsztaty tradycyjnych technik

Twórz w tradycyjnych technikach pod okiem edukatora. Makatki, makramy, haft...

Polówka 2020 – "Obywatel Jones"

Zapraszamy na film Agnieszki Holland o historii Garetha Jonesa, dziennikarza, który próbuje zdemaskować niszczącą politykę Stalina.

Polówka 2020 – "Straight Outta Compton"

W ramach bloku filmowego pod hasłem "Stereo" będziecie mogli zobaczyć filmową historię legendarnego zespołu hiphopowego N.W.A.