Warsztaty rodzinne


 Szukacie pomysłu na kreatywne spędzanie czasu w gronie rodziny? Nie mogliście lepiej trafić! Obejrzycie wystawę, która zainspiruje Was do tego, by spojrzeć na sztukę z nowej perspektywy. Czeka Was półtorej godziny twórczego kombinowania pod opieką doświadczonego edukatora. Będziecie wcielać się w rolę artysty – badać, sprawdzać, próbować i eksperymentować. Odrzućcie ograniczenia i puśćcie wodze fantazji!

Czas trwania: 90 min.
Niedziela, godz. 11.00
Bilet ulgowy: 8 zł. Wstęp dla opiekuna bezpłatny. 
Na warsztaty obowiązują zapisy*.


STYCZEŃ 2020

26 stycznia (niedziela), godz. 11.00
ZA GRANICĄ WYOBRAŹNI
(warsztaty dla dzieci od lat 5)

Piaszczysta plaża, kamienisty górski szlak czy pachnąca łąka? Rower, samochód a może samolot? Gdzie i czym jeździmy na wakacje? Czy 90 minut wystarczy, aby odbyć podróż do wymarzonego miejsca i „wysłać” z niego niepowtarzalną pocztówkę?!

MY udowodnimy, że jest to możliwe!

Na warsztatach dotkniemy różnych fakturowo materiałów i spróbujemy odgadnąć z jakimi miejscami nam się kojarzą. Bez wątpienia zajęcia te wprowadzą Nas w wakacyjny nastrój!

--

2 lutego (niedziela), godz. 11.00

ZWIERZO-ZWIERZ
(warsztaty dla dzieci od lat 5 do 11)

Jakie odgłosy wydają zwierzęta? Jakiej potrzebują przestrzeni do życia?

Co by było gdyby pszczoła miała tygrysi ogon, a mysz głowę słonia?

Podczas warsztatów poszukamy odpowiedzi na te pytania. Każdy z Nas będzie mógł również poczuć się jak odważny lew, uparty osioł czy mądra sowa. Na koniec wspólnymi siłami stworzymy fantastyczne, dotąd nieznane Nam istoty. Razem wkroczymy w niezwykły świat zwierząt!

--

16 lutego (niedziela), godz. 11.00

JAK W DOMU
(warsztaty dla dzieci od lat 5 do 11)

We współczesnym świecie ludzie coraz częściej zmieniają swoje miejsce zamieszkania. Podczas warsztatu zastanowimy się, czym jest nasz dom i jak byśmy się czuli, gdybyśmy musieli go opuścić? Jakie uczucia mogą towarzyszyć nam w takiej sytuacji i co byśmy ze sobą zabrali? Na tych warsztatach postaramy się odpowiedzieć na te pytania, a także odkryć co sprawia, że w danym miejscu czujemy się jak w domu.

--

* Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Dowiedz się więcej