Biuletyn informacji publicznej


Zamówienia publiczne


DOKUMENTACJA DO POBRANIA

Wykonanie robót budowlanych – modernizacja elewacji budynków Skansenu Łódzkiej Architektury Drewnianej w ramach projektu współfinansowanego ze środków pochodzących z PO IiŚ pn. „Wzbogacenie oferty Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi poprzez modernizację infrastruktury,prace konserwatorskie i zakup wyposażenia”

Dostawa elementów wyposażenia trwale związanych z budynkiem w ramach projektu współfinansowanego ze środków pochodzących z PO IiŚ pn. „Wzbogacenie oferty Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi poprzez modernizację infrastruktury, prace konserwatorskie i zakup wyposażenia” – system podwieszania ekspozycji w budynku „A” Muzeum

DAG.2310.9.2019
UWAGA!!
W związku ze specyfiką budynku, w którym będzie montowany system podwieszania ekspozycji, Zamawiający informuje, że w dniu 4 listopada 2019 r. (poniedziałek) o godzinie 12.00 odbędzie się wizja lokalna. Zainteresowani Wykonawcy proszeni są o przybycie 5 minut przed wyznaczoną godziną do budynku Muzeum – wejście główne od ul. Piotrkowskiej 282 (pomieszczenie kasy).

Strona główna BIP