Zespół


 

Dyrektor
Aneta Dalbiak
e-mail: a.dalbiak@cmwl.pl

 

Rada Muzeum
 

Główny Kurator
Marta Kowalewska-Piwowarczyk
e-mail: m.kowalewska@cmwl.pl


Główny Inwentaryzator
Lidia Zganiacz
tel. kom.: 572 087 431
e-mail: l.zganiacz@cmwl.pl

 

Główny Księgowy
Adam Wieczorek
tel. kom.: 572 087 416
e-mail: a.wieczorek@cmwl.pl

 

Sekretariat
Anna Rogalska-Grzybowska
tel. kom.: 509 361 914
e-mail: sekretariat@cmwl.pl

 

Samodzielne Stanowisko ds. Kadrowych
Elżbieta Urbaniak
tel. kom.: 572 087 382
e-mail: kadry@cmwl.pl

 

Specjalista ds. współpracy z sektorem mody
Marcin Różyc
e-mail: m.rozyc@cmwl.pl 
 

Dział Pozyskiwania Funduszy
Kierownik
Anna Piaszczyńska
tel. kom.: 500 529 365
e-mail: a.piaszczynska@cmwl.pl

 

Dział Promocji i Marketingu
Kierownik
Anna Perek-Kowalska
tel. kom.: 509 360 945
e-mail: a.perek@cmwl.pl; promocja@cmwl.pl 

 

Dział Administracyjno-Gospodarczy
Kierownik
Izabela Żak
tel. kom.: 572 087 527
e-mail: i.zak@cmwl.pl

 

Dział Realizacji Wystaw i Wydawnictw
Kierownik
Przemysław Purtak
tel. kom.: 500 529 657
e-mail: p.purtak@cmwl.pl

 

Dział Edukacji
Kierownik
Magdalena Gonera
tel. kom.: 500 527 855
e-mail: m.gonera@cmwl.pl 

 

Dział Przemysłu Włókienniczego
Kierownik
Marcin Gawryszczak
tel. kom.: 572 087 358
e-mail: m.gawryszczak@cmwl.pl

 

Dział Tkaniny Artystycznej
Kierownik
Magdalena Ziółkowska
tel. kom.: 509 361 275
e-mail: m.ziolkowska@cmwl.pl

 

Dział Kontekstów Kulturowych Włókiennictwa
tel. kom.: 500 529 152

 

Dział Biblioteka i Archiwum
Kierownik
Justyna Grabowska
tel. kom.: 572 087 467
e-mail: j.grabowska@cmwl.pl

 

Dział Konserwacji
Kierownik
Agata Pawelec
tel. kom.: 500 528 442
e-mail: a.pawelec@cmwl.pl

 

Komisja ds. Wyceny i Kwalifikacji
Joanna Rogiewicz
e-mail: komisja@cmwl.pl

Informujemy o wstrzymaniu przyjęć obiektów na Komisję do Spraw Wyceny i Kwalifikacji do odwołania.