3, 4, 5 w muzeum się wkręć!


 DLA KOGO?

Cykl warsztatów twórczych przeznaczony dla dzieci w wieku 3-5 lat wraz z opiekunami. Zajęcia odbywają się w wybrane czwartki oraz niedziele. Na warsztatach będziemy poznawać Muzeum oraz znajdujące się w nim dzieła sztuki i obiekty. Nie zabraknie działań ruchowych, sensorycznych i dobrej zabawy. Będzie to świetna okazja nie tylko, aby zapoznać się ze sztuką ale także wzmocnić relacje dziecka z opiekunem i rówieśnikami. Spotkania będą się odbywać w sali warsztatowej i w przestrzeni wystaw. Razem z nami wkręćcie się w Muzeum!

Warsztaty prowadzi edukatorka Małgorzata Marszałł. 

TERMINY:

MAJ:

23.05. (czwartek) godz. 17.00 – DO CZYSTA

26.05. (niedziela) godz. 12.00 – DO CZYSTA

CZERWIEC:

Zapisy na czerwcowe zajęcia ruszają 20 maja!

06.06. (czwartek) godz. 17.00 – WILLA WYOBRAŹNI

09.06. (niedziela) godz. 12.00 – WILLA WYOBRAŹNI

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Czas trwania: 60 min.

Bilet: 19 zł (dla pary opiekun + dziecko; kolejne dziecko + 9zł) 

Bilety do nabycia w kasie Muzeum po wcześniejszej rezerwacji miejsca (500 527 855). 

Uczestnictwo dzieci w warsztatach potwierdzamy dzień lub (w przypadku warsztatów niedzielnych) dwa dni wcześniej dzwoniąc lub pisząc sms-y do osób dokonujących zapisu. W razie braku odpowiedzi do godz. 16 dnia poprzedzającego warsztaty rezerwacja zostaje anulowana na rzecz osoby znajdującej się na liście rezerwowej.

W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 10 dzieci z opiekunem (razem max. 20 osób). Jedno dziecko uczestniczy w wydarzeniu z maksymalnie jednym opiekunem.

 

Dowiedz się więcej