UCZESTNICY PROJEKTU


 

Mam na imię Hania, ale niezbyt lubię to imię. Wolałabym nazywać się Amelia lub Blanka, chociaż chyba lepiej tego nie mówić, bo nie chcę urazić moich rodziców. Gram na skrzypcach, jeżdżę na motocyklu i chciałabym być aktywistką. Uwielbiam pomagać ludziom i ich uszczęśliwiać.

Zobacz przewodnik Hani

 

Mam na imię Lidia. Mam 9 lat. Lubię zwierzęta, a swojego psa Leto kocham. Moje ulubione zespoły muzyczne to: Alles, Lady Pank i The Clash.  Biorę udział w Triennale, ponieważ lubie się uczyć  i tworzyć nowe rzeczy. 

Zobacz przewodnik Lidii

 

Jestem w tym projekcie dlatego, że chciałabym dowiedzieć się różnych ciekawych rzeczy, np.: skąd bierze się bawełna albo wełna. Jestem dzielna i nie boję się mówić o sobie. Mam na imię Michasia, interesuję się śpiewem, chórem i tańcem.

Zobacz przewodnik Michaliny

 

Mam na imię Apolonia, dla przyjaciół Gołąb. Do niedawna chciałam być architektem, teraz skłaniam się bardziej ku psychologii. Mam wiele zainteresowań i pozytywnych cech (+ wielkie ego), lecz nie sposób ich wyrazić w trzech zdaniach.

Zobacz przewodnik Apolonii

 

Mam na imię Adam i moją pasją są gry komputerowe oraz taniec. Jestem absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego dla Dzieci i studentem Łódzkiego Uniwersytetu Dziecięcego Politechniki Łódzkiej oraz uczelni akademickiej Collegium Civitas  w Warszawie. Każdą wolną chwilę poświęcam nauce angielskiego i rosyjskiego. Po zajęciach z prawa postanowiłem zostać w przyszłości adwokatem.

Zobacz przewodnik Adama

 

Mam na imię Franek. Mam 10 lat i interesuję się sztuką oraz modą. Uwielbiam grać w koszykówkę i siatkówkę. Lubię chodzić na WF, ponieważ uwielbiam sport. W projekcie biorę udział dlatego, że lubię tkaninę.

Zobacz przewodnik Franka

 

Mam na imię Nadia. Mam 8 lat i chodzę do szkoły w Łodzi. Bardzo lubię zwierzęta. Nie lubię mieć kitki. Uwielbiam rysować, malować, pływać i projektować. Mam siostrę Maję.

Zobacz przewodnik Nadii

Dowiedz się więcej