Warsztaty rodzinne


 Szukacie pomysłu na kreatywne spędzanie czasu w gronie rodziny? Nie mogliście lepiej trafić! Obejrzycie wystawę, która zainspiruje Was do tego, by spojrzeć na sztukę z nowej perspektywy. Czeka Was półtorej godziny twórczego kombinowania pod opieką doświadczonego edukatora. Będziecie wcielać się w rolę artysty – badać, sprawdzać, próbować i eksperymentować. Odrzućcie ograniczenia i puśćcie wodze fantazji!

Czas trwania: 90 min.
Niedziela, godz. 11.00
Bilet ulgowy: 8 zł. Wstęp dla opiekuna bezpłatny. 
Na warsztaty obowiązują zapisy*.

 

HARMONOGRAM WARSZTATÓW 

29 marca (niedziela), godz. 11.00
POCZUJ RYTM!
(warsztaty dla dzieci od lat 6 do 12)

Co wprowadza porządek do utworu muzycznego? Dlaczego, kiedy słuchamy muzyki, nasze ciało się porusza? Czy słuchaliście kiedyś bicia czyjegoś serca? Co to jest rytm? Można go poczuć i usłyszeć, ale czy da się go zobaczyć? Zbadamy zagadnienie rytmu w sztuce i w otaczającym nas świecie, a nawet sami na chwilę staniemy się rytmem.

 

26 kwietnia (niedziela), godz. 12.00
ABSTRAKCJA NA DWIE RĘCE
(warsztaty dla dzieci od lat 5 do 10)

Podczas warsztatu pomachamy kolorami i zawirujemy liniami! Sprawdzimy, czy barwy mogą ze sobą rozmawiać i na siebie wzajemnie oddziaływać. Odkryjemy, czym jest i na czym polega kontrast oraz jego brak. Rozruszamy ręce i wykorzystamy ich kształt, by stworzyć własną kompozycję!

---

* Zgłoszenia pod nr tel. 500 527 855 w g. 8.00-16.00 (pn.-pt.).

Dowiedz się więcej